Drukuj

Opis oferty pracy:

Poszukuję osoby do współpracy zamieszkującej w Niemczech, Holandii lub innych krajach przyległych- ze znajomością języka.

Jestem otwarty na ewentualny wyjazd za granice kraju i potrzebuje wspólnika który zna język i ma możliwość stworzenia ze mną salonu dla psów i kotów. W grę wchodzą kraje unijne i skandynawia
Potencjalna osoba (wspólnik) nie musi znać się na tej pracy wystarczy że zagwarantuje na początek dach nad głową czy to u siebie czy u znajomych i pomoże w załatwieniu pewnych spraw związanych z tą działalnością w danym kraju..
Posiadam kompleksowy własny sprzęt oraz narzędzia najwyższej klasy światowej do wykonywania tego zawodu.
Jestem utalentowanym dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładu usługowego jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiąże się z ekonomicznym sukcesem po kilku miesiącach wytężonej pracy.
Obecnie prowadzę salon pielęgnacji psów i kotów w niewielkim 200 tyś mieście w Polsce i chciałbym stworzyć profesjonalny salon ale w innym kraju z uwagi iż za granicą usługi powyższe są bardzo dobrze płatne i można naprawdę nieźle się ustawić prowadząc taki salon.
O szczegółach współpracy poinformuje zainteresowane osoby na e-mail.psi.salon@vp.pl

Kontakt:

groomer
506744764

zaloguj się:

Czytaj:

Każdy, kto pracuje na etacie w ściśle określonych godzinach i...
Polacy mają opinie narodu wiecznie niezadowolonego. Faktycznie bardzo często narzekamy,...
Jeżeli spędzasz każdego dnia wiele godzin przed ekranem swojego monitora,...
Niemcy to nasz zachodni sąsiad, który jest jedną z potęg...
  Oszuści podszywają się pod agencje pracy  które legalnie oferują zatrudnienie...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...