Drukuj

Opis oferty pracy:

Poszukuję osoby do współpracy zamieszkującej w Niemczech, Holandii lub innych krajach przyległych- ze znajomością języka.

Jestem otwarty na ewentualny wyjazd za granice kraju i potrzebuje wspólnika który zna język i ma możliwość stworzenia ze mną salonu dla psów i kotów. W grę wchodzą kraje unijne i skandynawia
Potencjalna osoba (wspólnik) nie musi znać się na tej pracy wystarczy że zagwarantuje na początek dach nad głową czy to u siebie czy u znajomych i pomoże w załatwieniu pewnych spraw związanych z tą działalnością w danym kraju..
Posiadam kompleksowy własny sprzęt oraz narzędzia najwyższej klasy światowej do wykonywania tego zawodu.
Jestem utalentowanym dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładu usługowego jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiąże się z ekonomicznym sukcesem po kilku miesiącach wytężonej pracy.
Obecnie prowadzę salon pielęgnacji psów i kotów w niewielkim 200 tyś mieście w Polsce i chciałbym stworzyć profesjonalny salon ale w innym kraju z uwagi iż za granicą usługi powyższe są bardzo dobrze płatne i można naprawdę nieźle się ustawić prowadząc taki salon.
O szczegółach współpracy poinformuje zainteresowane osoby na e-mail.psi.salon@vp.pl

Kontakt:

groomer
506744764

zaloguj się:

Czytaj:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na...
Dzięki współpracy polskiej i brytyjskiej policji udało się rozbić gang...
Otwarcie granic, kryzys gospodarczy, rosnące bezrobocie i niski poziom płac...
Królestwo Belgijskie (Koninkrijk België, Royaume de Belgique, Königreich Belgien), państwo...
Każda osoba zatrudniona na umowę o pracę w razie choroby...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...