Drukuj

Opis oferty pracy:

Poszukuję osoby do współpracy zamieszkującej w Niemczech, Holandii lub innych krajach przyległych- ze znajomością języka.

Jestem otwarty na ewentualny wyjazd za granice kraju i potrzebuje wspólnika który zna język i ma możliwość stworzenia ze mną salonu dla psów i kotów. W grę wchodzą kraje unijne i skandynawia
Potencjalna osoba (wspólnik) nie musi znać się na tej pracy wystarczy że zagwarantuje na początek dach nad głową czy to u siebie czy u znajomych i pomoże w załatwieniu pewnych spraw związanych z tą działalnością w danym kraju..
Posiadam kompleksowy własny sprzęt oraz narzędzia najwyższej klasy światowej do wykonywania tego zawodu.
Jestem utalentowanym dyplomowanym Groomerem (psim fryzjerem) z wieloletnim doświadczeniem w tej branży. Dzięki moim umiejętnościom i doświadczeniu w prowadzeniu tego typu zakładu usługowego jestem w stanie zagwarantować zadowolenie każdego potencjalnego klienta co wiąże się z ekonomicznym sukcesem po kilku miesiącach wytężonej pracy.
Obecnie prowadzę salon pielęgnacji psów i kotów w niewielkim 200 tyś mieście w Polsce i chciałbym stworzyć profesjonalny salon ale w innym kraju z uwagi iż za granicą usługi powyższe są bardzo dobrze płatne i można naprawdę nieźle się ustawić prowadząc taki salon.
O szczegółach współpracy poinformuje zainteresowane osoby na e-mail.psi.salon@vp.pl

Kontakt:

groomer
506744764System reklamy Test

zaloguj się:

Czytaj:

W Polsce mamy prawie 16 milionów dorosłych osób, które są...
Szukasz pracy to możesz spróbować swoich sił w usługach sprzątających.
Szara strefa to pojęcie potoczne, które dotyczy różnego typu działań...
Biznes plan, to podstawowy dokument, który należy sporządzić przed rozpoczęciem...
Rejestracja czasu pracy jest obecnie standardem w większości firm w...

najciekawsze:

Nie mówią prawie nic, bezradnie patrzą w krąg wyblakłym wzrokiem swym… Choć mogą forsę mieć, to przecież biedni są, bo...
;