Drukuj

Opis oferty pracy:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.
STAN ZDROWIA POOPIECZNEGO :
Wiek: 83 lat Wzrost: 168cm Waga: 74kg
Podopieczny porusza się przy wsparciu drugiej osoby. Do dyspozycji ma balkonik. Podopieczny jest w dobrej kondycji psychicznej. Z toalety korzysta samodzielnie ( nie nosi pampersów). Na dzień dzisiejszy przesypia całe noce.
Podopieczny lubi oglądać TV oraz interesuje się piłkę nożną.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się ,pielęgnacji i higienie osobistej. Pomaga przy kąpielach. W razie konieczności wstaje w nocy do podopiecznego. Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe w skład obowiązków wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, podawanie posiłków, robienie zakupów. Opiekunka chodzi z podopiecznym na spacery oraz organizuje mu czas.
Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu o powierzchni 100m2. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną. Opiekunka ma do dyspozycji auto.
Zlecenie od zaraz, wymagana dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy
Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt:

Gos Kamila
508624675System reklamy Test

zaloguj się:

Czytaj:

Osoby bezrobotne, zarejestrowane  w Powiatowych Urzędach Pracy, mogą obecnie otrzymać bezzwrotną...
Podobno statystyczny Polak zmienia pracę dopiero wtedy, kiedy musi. Jest...
Aby znaleźć dobrą pracę, samo bycie wybitnym specjalistą nie wystarczy.
Dla osób ubiegających się o pracę, rozmowa kwalifikacyjna jest zawsze...
Z badań GUS wynika iż Polacy coraz częściej w celach...

najciekawsze:

Nie mówią prawie nic, bezradnie patrzą w krąg wyblakłym wzrokiem swym… Choć mogą forsę mieć, to przecież biedni są, bo...
;