Drukuj

Opis oferty pracy:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.
STAN ZDROWIA POOPIECZNEGO :
Wiek: 83 lat Wzrost: 168cm Waga: 74kg
Podopieczny porusza się przy wsparciu drugiej osoby. Do dyspozycji ma balkonik. Podopieczny jest w dobrej kondycji psychicznej. Z toalety korzysta samodzielnie ( nie nosi pampersów). Na dzień dzisiejszy przesypia całe noce.
Podopieczny lubi oglądać TV oraz interesuje się piłkę nożną.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się ,pielęgnacji i higienie osobistej. Pomaga przy kąpielach. W razie konieczności wstaje w nocy do podopiecznego. Opiekunka prowadzi gospodarstwo domowe w skład obowiązków wchodzi: sprzątanie, pranie, gotowanie, podawanie posiłków, robienie zakupów. Opiekunka chodzi z podopiecznym na spacery oraz organizuje mu czas.
Dodatkowe informacje:
Podopieczny mieszka sam w mieszkaniu o powierzchni 100m2. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem. Czas wolny do uzgodnienia na miejscu z rodziną. Opiekunka ma do dyspozycji auto.
Zlecenie od zaraz, wymagana dobra znajomość języka niemieckiego oraz prawo jazdy
Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt:

Gos Kamila
508624675

zaloguj się:

Czytaj:

Biznes plan, to podstawowy dokument, który należy sporządzić przed rozpoczęciem...
Dzięki współpracy polskiej i brytyjskiej policji udało się rozbić gang...
Dla osób ubiegających się o pracę, rozmowa kwalifikacyjna jest zawsze...
Coraz więcej Polaków wyjeżdża za granicę do pracy. Szczególną popularnością...
Osoby bezrobotne, zarejestrowane  w Powiatowych Urzędach Pracy, mogą obecnie otrzymać bezzwrotną...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...