Drukuj

Opis oferty pracy:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.
STAN ZDROWIA POOPIECZNEGO:
Wiek: 88lat Wzrost: 175 cm Waga: 62 kg
Podopieczny przeszedł częściowy udar. Stopień niepełnosprawności Pflegestufe 3. W związku
z zaburzeniami przełykania, podopieczny ma założoną PEG-Sondę. Podopieczny może spożywać na ten moment lekkie posiłki. Podopieczny potrzebuje pomocy przy jedzeniu. Podopieczny porusza się przy balkoniku. Jest w dobrej kondycji psychicznej, momentami zapomina się. Podopieczny ma częściową Inkontynencję – potrzebuję pomocy przy toalecie. W razie konieczności należy wstać do podopiecznego w nocy.
Podopieczny dużo śpi, spaceruje po balkonie z balkonikiem.
Na dzień dzisiejszy do podopiecznego przychodzi dwa razy dziennie tzw. opieka medyczna – Pflegedienst – podaje lekarstwa, obsługuje PEG-sondę.
Obowiązki:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy higienie osobistej, przy ubieraniu, rozbieraniu. Raz w tygodniu kąpie podopiecznego, po kąpieli należy nakremować ciało. Nadzoruje podopiecznego w ciągu dnia. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, pierze, prasuje, sprząta, robi zakupy, przygotowuje i podaje posiłki. Pomaga w lekkich pracach w ogrodzie, np. grabienie liści oraz sprzątanie schodów w domu, uprzątnięcie drogi w ogrodzie i przy ulicy.
Zlecenie od 05.01.2016, wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego
Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt:

Gos Kamila
508624675

zaloguj się:

Czytaj:

Osoby poszukujące pracy często robią ten błąd, że składają swoje...
Francja stanowi jedno z największych państw Unii Europejskiej, zarówno pod...
Wielu Polaków zastanawia się nad tym, ile będzie wynosić ich...
Jeśli chcesz wyjechać do pracy do Holandii, musisz wiedzieć, że...
Norwegia to państwo położone w Europie Północnej na Półwyspie Skandynawskim...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...