Drukuj

Opis oferty pracy:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEJ:
Wiek: 81 lat Waga: 55 kg Wzrost: 150 cm
Podopieczna jest po wylewie, ma osteoporozę, inkontynencję (nosi pieluchy). Porusza się z pomocą balkonika lub na wózku inwalidzkim, stoi bez pomocy. Ma do dyspozycji łóżko pielęgnacyjne, krzesło toaletowe, w łazience podnośnik do wanny.
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznej w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny, ubieraniu oraz prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie. Wstawanie w nocy 2 razy: ok. 23.00 i ok. 3.00.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka sama. Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem , jest internet. Przerwy do uzgodnienia z rodziną.
Zlecenie pilne od zaraz! Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego
Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt:

Gos Kamila
508624675

zaloguj się:

Czytaj:

Poziom znajomości obcego języka określa się w międzynarodowej klasyfikacji. Jest...
Aby starać się o zasiłek dla bezrobotnych w Holandii trzeba: *w...
Najmniej zaangażowani są Azjaci – jedynie 6%, najbardziej mieszkańcy antypodów...
Rejestracja czasu pracy jest obecnie standardem w większości firm w...
Każda osoba zatrudniona na umowę o pracę w razie choroby...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...