Drukuj

Opis oferty pracy:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.
Stan zdrowia podopiecznej:
Wiek: 77 lat Wzrost: 151 cm Waga: 65 kg
Podopieczna porusza się przy pomocy balkonika, wózka inwalidzkiego, wsparcie drugiej osoby. Podopieczna potrzebuje pomocy przy toalecie, nosi wkładki higieniczne. Podopieczna cierpi na dezorientację czasową, przestrzenną i do osób ( jest osobą bojaźliwą, strachliwą w stosunku do nowych osób, sytuacji, odmawia udziału, zaburzenia rytmu serca ( arytmia, migotanie przedsionków), osteoporoza, ciężka artroza . Podopieczna jest po wylewie. Podopieczna nosi okulary.
Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst ( do kąpieli, toalety, ubiera rajstopy uciskowe, rozkład
i podaje lekarstwa). Po przyjeździe opiekunki Pflegdienst będzie przychodzić codziennie ( ubierać rajstopy uciskowe, rozkładać tabletki).
Podopieczna ma w domu : balkonik, wózek inwalidzki ( jest zamówiony), specjalistyczne łóżko, Toilettenstuhl (krzesełko), pod prysznicem ( specjalistyczne krzesełko).
Podopieczna budzi się w nocy do toalety- do toalety ( opiekunka ma Babyphone ).
Do podopiecznej przychodzi rehabilitantka, logopeda.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, rozbieraniu, wstawaniu, pielęgnacji ciała i higienie intymnej- zmienia wkładek, kąpiele, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną (balkonik, wózek inwalidzki). W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki (babcia ma problemy z przygotowywaniem sobie posiłków, krojeniem- ze względu na artrozę), robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza.

DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka z mężem ( który nie jest osobą do opieki) , w małym miasteczku, w domku mają mieszkanie o powierzchni 85m2. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, a także telewizor i radio. Mąż podopiecznej nie ma już tyle cierpliwością do opieki nad żoną . Podopieczna lubi grać w gry planszowe, rozwiązywać rebusy, krzyżówki. Podopieczną często odwiedzają córki i wnuki.
Zlecenie

Kontakt:

Gos Kamila
508624675

zaloguj się:

Czytaj:

Coraz więcej Polaków wyjeżdża za granicę do pracy. Szczególną popularnością...
Nikogo już nie dziwi fakt, że wielu Polaków decyduje się...
Wysyłamy dziecko na tematyczny obóz. Czym się kierować? Każdy rodzic wie,...
Prowadzenie firmy wymaga niemałych nakładów finansowych. Każdy przedsiębiorca wie dokładnie,...
Jeżeli spędzasz każdego dnia wiele godzin przed ekranem swojego monitora,...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...