Drukuj

Opis oferty pracy:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.
Stan zdrowia podopiecznej:
Wiek: 77 lat Wzrost: 151 cm Waga: 65 kg
Podopieczna porusza się przy pomocy balkonika, wózka inwalidzkiego, wsparcie drugiej osoby. Podopieczna potrzebuje pomocy przy toalecie, nosi wkładki higieniczne. Podopieczna cierpi na dezorientację czasową, przestrzenną i do osób ( jest osobą bojaźliwą, strachliwą w stosunku do nowych osób, sytuacji, odmawia udziału, zaburzenia rytmu serca ( arytmia, migotanie przedsionków), osteoporoza, ciężka artroza . Podopieczna jest po wylewie. Podopieczna nosi okulary.
Do podopiecznej przychodzi Pflegedienst ( do kąpieli, toalety, ubiera rajstopy uciskowe, rozkład
i podaje lekarstwa). Po przyjeździe opiekunki Pflegdienst będzie przychodzić codziennie ( ubierać rajstopy uciskowe, rozkładać tabletki).
Podopieczna ma w domu : balkonik, wózek inwalidzki ( jest zamówiony), specjalistyczne łóżko, Toilettenstuhl (krzesełko), pod prysznicem ( specjalistyczne krzesełko).
Podopieczna budzi się w nocy do toalety- do toalety ( opiekunka ma Babyphone ).
Do podopiecznej przychodzi rehabilitantka, logopeda.
OBOWIĄZKI:
Opiekunka pomaga w codziennych czynnościach: przy ubieraniu się, rozbieraniu, wstawaniu, pielęgnacji ciała i higienie intymnej- zmienia wkładek, kąpiele, nadzoruje podopieczną w ciągu dnia. Wychodzi na spacer z podopieczną (balkonik, wózek inwalidzki). W razie konieczności wstaje do podopiecznej w nocy. Dodatkowo prowadzi dom: przygotowuje posiłki, podaje posiłki (babcia ma problemy z przygotowywaniem sobie posiłków, krojeniem- ze względu na artrozę), robi zakupy. pierze, prasuje itp. i prowadzi gospodarstwo domowe. W razie konieczności idzie z podopieczną do lekarza.

DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczna mieszka z mężem ( który nie jest osobą do opieki) , w małym miasteczku, w domku mają mieszkanie o powierzchni 85m2. Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem, a także telewizor i radio. Mąż podopiecznej nie ma już tyle cierpliwością do opieki nad żoną . Podopieczna lubi grać w gry planszowe, rozwiązywać rebusy, krzyżówki. Podopieczną często odwiedzają córki i wnuki.
Zlecenie

Kontakt:

Gos Kamila
508624675

zaloguj się:

Czytaj:

Każdy z nas ma wiele zalet. Wiedzą o tym nasi...
Każdy pracownik, posiadający umowę o pracę ma prawo do corocznego...
Kiedy pali się grunt pod nogami i potrzebny jest szybki...
Niemcy to nasz zachodni sąsiad, który jest jedną z potęg...
Obiecywano nam Eldordo, mamy bezrobocie, obiecywano drugą, zieloną wyspę, niedługo...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...