Drukuj

Opis oferty pracy:

Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp. k. Oferujemy legalną pracę tym, którzy chcieliby opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki osób, które dzięki nam podjęły pracę w prywatnym domu starszej osoby.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów zainteresowanych wyjazdem do Niemiec w charakterze opiekun/ka osób starszych.
STAN ZDROWIA PODOPIECZNEGO:
Wiek: 86 lat Waga: 50,7 kg Wzrost: 180 cm
Podopieczny ma chorą tarczycę, jest słaby, ma niewydolność serca, nadciśnienie, początki demencji, chroniczną biegunkę. Porusza się z pomocą balkoniku. Jest częściowo samodzielny, ale potrzebuje pomocy przy kąpieli, ubieraniu, jedzeniu (krojenie na mniejsze kawałki). W nocy budzi się ok. 2 razy, podopieczny ma Toilettenstuhl w pokoju.
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków opiekunki należy pomoc podopiecznemu w codziennych czynnościach, utrzymaniu higieny, ubieraniu oraz prowadzenie domu: sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie, zakupy. Od czasu do czasu towarzyszenie przy wizytach u lekarza.
DODATKOWE INFORMACJE:
Podopieczny mieszka sam w domu wielorodzinnym, do najbliższego sklepu jest 40 minut pieszo. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie z własną łazienką , rower, samochód. Przerwy do uzgodnienia z rodziną: 2 godziny dziennie lub 2 dni po pół dnia lub jeden cały dzień w tygodniu.
Zlecenie od 22.12.2015, wymagana dobra znajomość języka niemieckiego
Kontakt pod numerem: 508624675
Email: kamila.gos@pmh.info.pl

Kontakt:

Gos Kamila
508624675

zaloguj się:

Czytaj:

Obiecywano nam Eldordo, mamy bezrobocie, obiecywano drugą, zieloną wyspę, niedługo...
Ciekawostką jest to że podczas "straconej" dekady zaraz po ogłoszeniu...
Dla osób ubiegających się o pracę, rozmowa kwalifikacyjna jest zawsze...
Bezrobocie to bardzo trudny czas dla każdego człowieka. Nieprzyjemna jest...
Francja stanowi jedno z największych państw Unii Europejskiej, zarówno pod...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...