Drukuj

Opis oferty pracy:

Agencja Zatrudnienia ( KRAZ 1670 ), PanPol sp. z o.o.,  poszukuje 2 BLACHARZY SAMOCHODOWYCH specjalistów od samochodów BMW ze znajomością języka angielskiego lub niderlandzkiego do pracy w Belgii.
STAŁA PRACA OD RAZU !
WYMAGANIA:
ma 3 – 5 lat doświadczenia przy naprawie karoserii,
bardzo dobra znajomość i doświadczenie w naprawie karoserii,
ukończona szkoła w kierunku blacharstwo,
szeroka znajomość materiałów i narzędzi pracy,
mówić po angielsku lub niderlandzku „z rękami w kieszeniach”: umie się przedstawić, porozmawiać o rodzinie, gdzie pracował, o BHP w pracy etc.
dokładność, odpowiedzialność,

Praca polega na naprawie i doprowadzenia auta marki BMW do perfekcyjnego stanu, czyli sześciomiesięczne samochody przyjeżdżają do ,,czyszczenia” by mogły być sprzedane jako prawie nowe aut.

Prawa ręka brygadzisty, wykonywanie wszystkich zadań związanych z naprawą karoserii.


Wynagrodzenie według belgijskiego prawa pracy:
1. stawka brutto13 - 14 Euro brutto / godzinę ( uzależnione od doświadczenia ). Wszystkie dodatki za nadgodziny, pracę zmianową, pracę w święta lub weekendy zgodnie z prawem belgijskim.
2. 13-tka, wypłacana w styczniu za poprzedni rok. Wynosi 8,33% liczone od zarobków brutto w okresie od 01.07 do 30.06, ale pod warunkiem, że w tym okresie pracownik przepracował minimum 60 dni. W przeliczeniu na stawkę netto to daje około 0,80 Euro netto / godzinę więcej.
3. Podatek dochodowy, zgodnie z prawem belgijskim jest opłacany przez pracownika. Pracownik dostanie ulgi z podatku dochodowego na dzieci w wieku szkolnym płatne zgodnie z prawem belgijskim. Generalnie, przy tych stawkach otrzymuje się więcej zwrotu podatku niż się go płaci.
4. Wszystkie święta narodowe są płacone jak dzień pracy. W roku jest 10 takich dni.
5. Tygodniowe wypłaty na konto. Pracownik powinien mieć numer konta bankowego w Polsce + IBAN lub SWIFT, bo dla pracownika nierezydenta jest trudno w Belgii wyrobić rachunek bankowy
6. miesięczny zasiłek na dzieci: na pierwsze dziecko: 90,28 Euro; na drugie dziecko 167,05 Euro ; na trzecie i kolejne dziecko 249,41 Euro. Przykład: na trójkę dzieci zasiłek wynosi: 90,28 + 167,05 + 249,41 = 506,74 Euro miesięcznie. Dzieci nie muszą mieszkać w Belgii. Na wysokość zasiłku ma wpływ to czy dostaje się już zasiłek w Polsce. Jeśli zasiłek jest już pobierany w Polsce to w Belgii dostaje się różnicę. Zasiłek na dzieci przysługuje do momentu ukończenia nauki, jeśli dziecko jest na utrzymaniu rodziców.
7. Płatne wakacje: Pracownik, po przepracowaniu pełnego miesiąca nabywa prawo do 2 płatnych dni urlopu.
8. Świadczenia urlopowe: pracownik otrzymuje tzw. pieniądze wakacyjne w Maju za poprzedni rok zgodnie z belgijskim prawem. Szczegółowe informację można uzyskać pod http://www.rjv.fgov.be/fr/content/calcul-du-pecule-des-vacances-ordinaires
9. Okres urlopu jest do uzgodnienia pomiędzy pracownikiem i pracodawcą według kalendarza urlopowego pracodawcy.
10. UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE (emerytura, renta). Składki na ubezpieczenie społeczne dla każdej osoby zatrudnionej na umowę o pracę, płaci pracodawca. Wysokość składek ustalona jest przez Rząd i zależy też od sytuacji rodzinnej pracownika. Okres przepracowany w Belgii liczy się do polskiej emerytury. Poza tym, każdy kto mieszka i pracuje w Belgii musi ubezpieczyć się w wybranym "funduszu zdrowia" w Belgii. Te instytucje są w połowie państwowe, lecz każdy z osobna musi opłacać składki raz na kwartał lub na rok (kilkanaście euro na kwartał). Jest to podstawowy pakiet - uwzględnia wizyty u wszystkich lekarzy.
11. Ubezpieczenie wypadkowe: Koszty leczenia związane z wypadkiem przy pracy pokrywa ubezpieczyciel pracodawcy. Powyższe ubezpieczenie pokrywa również drogę do i z pracy. Pracownik powinien się doubezpieczyć od następstw nieszczęśliwych wypadków ; prywatna decyzja pracownika.
12. Ubezpieczenie chorobowe: jeżeli pracownik pracuje dłużej niż miesiąc, to należy mu się płatne chorobowe. Okres płatnego chorobowego zależy od długości stażu pracy. Jeśli dany pracownik nie posiada odpowiedniego stażu pracy, a znajduje się na długim chorobowym, to koszty utraconych zarobków pokrywa fundusz zdrowia. W pierwszym tygodniu choroby ( jeśli ma się co najmniej miesiąc stażu w firmie ) otrzymuje się pełną wypłatę; im dłużej trwa choroba, tym mniej otrzymuje się chorobowego ( 80%, 60% ... ). W razie choroby można liczyć na prawie bezpłatna służbę zdrowia ( 90%kosztów leczenia łącznie z lekami jest zwracane choremu ).
13. Po przepracowaniu kilku miesięcy pracownik może liczyć na zasiłek dla bezrobotnych.
14. Zakwaterowanie: Pracodawca gwarantuje mieszkanie o naprawdę poprawnym standardzie. Pracownik płaci za mieszkanie około 400 Euro miesięcznie.
15. Koszty podróży: Pracownik opłaca koszt podróży z Polski i z powrotem. Podróż z miejsca zamieszkania w Belgii do pracy i z powrotem: zwrot za dojazdy według prawa belgijskiego.

Prosimy o przesłanie na cv@euroworker.pl :
1. aktualnego CV w języku polskim i niderlandzkim ( najlepiej ze zdjęciem )
proszę sprawdzić dane kontaktowe, czy numer telefonu i e-mail jest aktualny.
2. skan dowodu osobistego ( pierwsza strona )
3. skan prawa jazdy
4. świadectwa pracy lub inne dokumenty potwierdzające doświadczenie w zawodzie dużym plusem
5. po zaakceptowaniu kandydata przez pracodawcę nastąpi podpisanie umowy na pośrednictwo pracy z naszą agencją i następnie umowy o pracę z pracodawcą.
Dokumenty proszę przesyłać na: cv@euroworker.pl

Kontakt:

PanPolSystem reklamy Test

zaloguj się:

Czytaj:

Obecnie pracodawcy coraz częściej zatrudniają pracowników na podstawie umów zleceń.
Biznes plan, to podstawowy dokument, który należy sporządzić przed rozpoczęciem...
Bezrobocie to czas, kiedy wiele osób po nieskutecznych próbach znalezienia...
Podobno statystyczny Polak zmienia pracę dopiero wtedy, kiedy musi. Jest...
Wyjeżdżając za granicę w celach zarobkowych, warto przygotować się na...

najciekawsze:

Nie mówią prawie nic, bezradnie patrzą w krąg wyblakłym wzrokiem swym… Choć mogą forsę mieć, to przecież biedni są, bo...
;