Drukuj

Opis oferty pracy:

Dotychczasowe sposoby nauki języka obcego, które zapewne zdarzyło Ci się poznać to:
kurs językowy,
podręcznik do samodzielnej nauki,
rozmowy z native speakerem,
wybrane systemy takie jak Callan czy nauka z fiszek.
Wszystkie te techniki mają swoje wady i zalety i każdy ma jakąś skuteczność.

Jednak brakuje tu pewnego „kleju”, który pozwoliłby sprawić, że wszystkie metody z jakich korzystasz czy też masz zamiar korzystać, będą się SKUTECZNIE nawzajem uzupełniały.

Niczym brakujące ogniwo nauki, dzięki któremu nagle przyśpieszysz swoje wyniki, a Twoje rezultaty będą nieporównywalnie lepsze.

Tym katalizatorem są afirmacje mp3, a konkretnie – System afirmacji Hepika, który działa inaczej niż metody jakie udało Ci się poznać do tej pory.

Hepika nie jest kolejnym kursem, do którego musisz się zmuszać i motywować, na który musisz chodzić, czytać, pisać i notować.

Afirmacje mają na celu zmianę Twojego postrzegania nauki języka obcego. Ich celem jest sprawienie, aby każde Twoje działanie, było nastawione dany język.

Wyobraź sobie, że całą swoją podświadomością i zaangażowaniem, nastawiasz się na dowolny język, który sobie obierasz. Nauka tego języka nie jest kwestią marzenia czy postanowienia. Wtedy staje się celem – głównym priorytetem, a wręcz uzależnieniem.

Odpowiednio przeprogramowany mózg, stale przypomina Ci o języku obcym, a każda czynność, myśl, gest, zadanie, od tej chwili będzie nawiązywać do wybranego przez Ciebie języka obcego.

Jak to działa? Otóż afirmacje mp3, to sentencja powtarzane przez lektora, które trafiają głęboko do Twojej podświadomości, a tam dokonują istotnych dla Ciebie zmian. Stają się Twoimi przekonaniami – mantrą, czymś w co naprawdę wierzysz i nadajesz temu głęboki sens.

Wtedy nauka dowolnego języka – angielskiego, japońskiego, arabskiego czy dialektu Dolnego Samoa, jest kwestią kilku tygodni – miesięcy, zaś później to już tylko szlifowanie do perfekcyjnego poziomu.

Zapraszam do szczegółowej prezentacji hepika.pl/szybka-i-skuteczna-nauka-jezyka-obcego

Kontakt:

HEPIKA

zaloguj się:

Czytaj:

Niemcy to nasz zachodni sąsiad, który jest jedną z potęg...
Ciekawostką jest to że podczas "straconej" dekady zaraz po ogłoszeniu...
Każdego roku dyskusje przed ustaleniem nowej płacy minimalnej wzbudzają spore...
Spośród wielu elementów każdego biznes planu a szczególnie biznes planu...
Pierwsze dni pracy nowo przyjętego pracownika są bardzo ważne z...

najciekawsze:

Praca za granicą jest jednym z najbardziej ekscytujących sposobów na podróże długoterminowe. Nie tylko czyni to podróżowanie tańszym, ale...